Rezultati plavanja 2017

18 Maj, 2017 :

ZDRUŽENJE MS SLOVENIJE
Komisija za šport
REZULTATI 26. PRVENSTVA ZMSS V PLAVANJU – ŽELEZNIKI, 13.5.2017
ŽENSKE 25 m PRSNO:
Mesto PRIIMEK IN IME PODRUŽNICA ČAS
1. ČEPON  TATJANA GORENJSKA 00:26,15
2. MARIČ  TATJANA KOČEVSKA 00:28,44
3. PEVEC MOJCA LJUBLJANSKA 00:29,00
4. OČKO JELKA KOROŠKA 00:30,33
5. PAVČNIK  BRIGITA CELJSKA 00:30,62
6. RAMŠAK  TANJA KOROŠKA 00:31,80
7. KREGAR  POLONA KAM. – ZAS. 00:32,80
8. POVIRK  HELENA LJUBLJANSKA 00:33,42
9. MLINARIČ  NATALIJA CELJSKA 00:33,48
10. CIGALE  MIRA LJUBLJANSKA 00:34,00
11. DOMANKO  POLONA KOROŠKA 00:42,36
12. SVETEC  FRANJA KOROŠKA 00:46,07
13. ULBL  MANCA NOTRANJSKA 00:46,60
ŽENSKE 25 m PROSTO:
Mesto PRIIMEK IN IME PODRUŽNICA ČAS
1. FURLAN  HREN  DAMIJANA NOTRANJSKA 00:24,96
2. ČEPON  TATJANA GORENJSKA 00:26,54
3. HABIČ  TAJA LJUBLJANSKA 00:27,88
4. KOŽELJNIK  JERNEJA SAŠA 00:28,80
5. RAMŠAK  TANJA KOROŠKA 00:28,82
6. PEVEC  MOJCA LJUBLJANSKA 00:29,24
7. CIGALE  MIRA LJUBLJANSKA 00:29,59
8. OČKO  JELKA KOROŠKA 00:30,88
9. RAMOVŠ  BARBARA GORENJSKA 00:33,00
10. DOMANKO  POLONA KOROŠKA 00:36,50
11. SVETEC  FRANJA KOROŠKA 00:42,89
ŽENSKE 50 m  PROSTO:
Mesto PRIIMEK  IN  IME PODRUŽNICA ČAS
1. AHLIN DOLJAK SARA NOTRANJSKA 00:56,30
2. HABIČ  TAJA LJUBLJANSKA 01:02,10
3. PEVEC  MOJCA LJUBLJANSKA 01:06,82
4. CIGALE  MIRA LJUBLJANSKA 01:16,21
5. POVIRK  HELENA LJUBLJANSKA 01:17,34
6. RAMOVŠ  BARBARA GORENJSKA 01:31,50
ŽENSKE 25 m PROSTO – NAD 50 LET:
Mesto PRIIMEK  IN  IME PODRUŽNICA ČAS
1. KOČEVAR BERNARDA SAŠA 00:33,08
2. POVIRK HELENA LJUBLJANSKA 00:33,76
3. NABERNIK  SONJA KOROŠKA 00:34,86
4. RADIČ MARIJA OBALNA 00:35,22
5. PAVČNIK BRIGITA CELJSKA 00:36,70
6. BOŽIČ VERBEK JOŽICA KOROŠKA 00:46,10
7. JAPELJ SONJA LJUBLJANSKA 00:51,91
MOŠKI 25 m PRSNO:
Mesto PRIIMEK IN IME PODRUŽNICA ČAS
1. OMAN  ANDREJ LJUBLJANSKA 00:22,48
2. GLINŠEK  MATIC SAŠA 00:22,75
3. GLAVINA  KLAVDIJ OBALA 00:24,47
4. KOCJANČIČ  DENIS CELJSKA 00:24,60
5. JOVANOVIČ  ALEKSANDER SAŠA 00:25,58
6. MOHORKO  IGOR RADGONSKA 00:26,65
7. DUJC  RADO OBALA 00:26,78
8. KNEZ  OLIVIJO OBALA 00:27,21
9. ERMAN  GREGOR CELJSKA 00:29,70
10. ŽIVIČ  SAŠO LJUBLJANSKA 00:33,80
11. ŽAGAR  SREČKO LJUBLJANSKA 00:45,55
MOŠKI 25 m PROSTO:
Mesto PRIIMEK IN IME PODRUŽNICA ČAS
1. ZGAGA  KLEMEN GORENJSKA 00:16,31
2. OMAN  ANDREJ LJUBLJANSKA 00:16,47
3. HUDOURNIK  DAVID SAŠA 00:16,70
4. KOCJANČIČ  DENIS CELJSKA 00:17,21
5. LOPATNI  ANDREJ KAM. – ZAS. 00:17,65
6. JOVANOVIČ  ALEKSANDER SAŠA 00:17,70
7. ERMAN  GREGOR CELJSKA 00:19,11
8. DUJC  RADO OBALA 00:20,24
9. BOBAR  MARKO GORENJSKA 00:21,50
10. KNEZ  OLIVIJO OBALA 00:22,49
11. GLAVINA  KLAVDIJ OBALA 00:23,00
12. TRTNIK  GREGOR LJUBLJANSKA 00:24,73
13. ŽIVIČ  SAŠO LJUBLJANSKA 00:25,04
MOŠKI 50 m PROSTO:
Mesto PRIIMEK IN IME PODRUŽNICA ČAS
1. OMAN  ANDREJ LJUBLJANSKA 00:37,50
2. ZGAGA  KLEMEN GORENJSKA 00:37,70
3. JOVANOVIČ  ALEKSANDER SAŠA 00:40,00
4. LOPATNI  ANDREJ KAM. – ZAS. 00:41,10
5. SOBAN  BORUT LJUBLJANSKA 00:44,96
6. MIHELIČ  MARKO PTUJSKA 00:45,10
7. ERMAN  GREGOR CELJSKA 00:45,97
8. TRTNIK  GREGOR LJUBLJANSKA 00:50,70
9. BOBAR  MARKO GORENJSKA 00:57,28
MOŠKI 25 M – PROSTO – NAD 50 LET
Mesto PRIIMEK IN IME PODRUŽNICA ČAS
1. MIHELIČ  MARKO PTUJSKA 00:18,39
2. LOPATNI  ANDREJ KAM. – ZAS. 00:18,73
3. JOVANOVIČ  ALEKSANDER SAŠA 00:19,10
4. DUJC  RADO OBALNA 00:20,61
5. KNEZ  OLIVIJO OBALNA 00:23,33
6. GLAVINA  KLAVDIJ OBALNA 00:23,38
7. REDNAK  RAFAEL SAŠA 00:26,59
8. VERBEK  ALBERT KOROŠKA 00:27,60
9. KOŠUTNIK  IGOR KOROŠKA 00:37,63
10. ŽAGAR SREČKO LJUBLJANSKA 00:38,73
ŽENSKE 25 M – PROSTO – INVALIDSKI VOZIČEK
Mesto PRIIMEK IN IME PODRUŽNICA ČAS
1. AHLIN  DOLJAK  SARA NOTRANJSKA 00:23,72
2. GRAŠIČ  BOJANA KOROŠKA 00:30,22
3. KUNST  DOROTEJA SAŠA 00:55,20
MOŠKI 25 M – PROSTO – INVALIDSKI VOZIČEK
Mesto PRIIMEK IN IME PODRUŽNICA ČAS
1. SOBAN  BORUT LJUBLJANSKA 00:19,16
2. JURETIČ  IGOR GORIŠKA 00:29,60
3. CVENK  BOJAN KAM. – ZAS. 00:30,96
4. VERŠČAJ  ALEŠ LJUBLJANSKA 00:31,87
5. KRANJC  PAVEL NOTRANJSKA 00:55,30

Sorodni prispevki

Zaznamki

Deli z ostalimi

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja